درکوب های طبیعی و زیبای پاییزی !

این حلقه گل کاجی کاملا برای قرار دادن روی شومینه مناسب است. حلقه گل را می توان با روبانهای رنگارنگ زیبای ساتن برای جشن های مختلف تزئین نمود.با کمک طبیعت می توانید هرتعداد که دوست دارید حلقه گل های زیبای طبیعی بسازید. 


تاج گل  Cornucopia کورناکوپیا
( نوعی میوه که نیمی شبیهه هندوانه و نیمی شبیهه کدو است)
 

با کمی خلاقیت یک حلقه گل رنگارنگ پائیزی را می توانید پر کنید از برگهای رنگی پاییزی و میوه زیبای کورناکوپیا که نمادی قدیمی است برای پاییز. با استفاده از سیم و چسب گلسازی، برگها ،کدوتنبلهای مینیاتوری ،کدو مسما و کدو قلیایی را روی فوم چسبانیده و حلقه گل مورد نظرتان را بسازید و به درب ورودی خانه نصب کنید .
 

حلقه گل ذرت هندی  دربهای ساده و تیره رنگ منزلتان را با یک حلقه گل پائیزی زیباتر کنید. ابتدا یک حلقه گل آماده را تهیه کنید بعد با چسب یا سیم همانطور که در عکس مشاهده می کنید ذرت ها را همراه با غلافشان روی آن قرار دهید. روی این ذرتها را با چند برگ زیبای قرمز رنگ تزئین کنید.


حلقه گل کدوئی ترسناک از کدوتنبل ها فقط برای پر کردن حلقه گل استفاده نکنید بلکه با کمی ذوق می توانید با استفاده از رنگ آمیزی و برش های مناسب چهره ترسناکی به کاردستی تان بدهید. حالا چند خوشه گندم پائین حلقه ای که خریدید بچسبانید و کدوی آماده شده را روی آن بگذارید. درست است که این سبکی از هالوین است ولی اگر شما یا فرزندتان دیدنش را روی درب منزلتان دوست دارید می توانید آن را تا آخر پاییز حفظ کنید . 


 حلقه گل کدو و جو دوسرصحرائیاین حلقه گل آنقدر طبیعی خواهد بود که حتی صدای باد را که در لابه لای خوشه ها می پیجید خواهید شنید. روی یک فرم حلقه گل چند دسته از خوشه های جوی دوسر را بچسبانید حالا در داخل حلقه چند کدو تنبل مینیاتوری قرار دهید البته کدو ها را قبلا سوراخ کنید و در محفظه ایجاد شده چند گل زیبا به سلیقه خودتان بگذارید.حلقه گل برگ و آجیل
این حلقه گل زیبا را خیلی ساده می توانید با چسباندن برگهای مصنوعی پائیزی و چیدن چند میوه مغزدار پائیزی مانند گردو و بلوط یا میوهای دیگری که پوست محکمی دارند در داخل حلقه بسازید. لبه داخلی را با فندق تزئین نمائید تا نمای زیباتری داشته باشد.

حلقه گل آفتاب گردانی با سبوس ذرت  با این حلقه گل زیبا یک آفتاب گردان تابان بسازید. غلاف بلال ها را به سمت عقب خوشه بکشید تا در یک امتداد قرار گیرند. ساقه های ذرت را با چسب به حلقه بچسبانید و پس از خشک شدن با کمی هنرنمایی غلاف ها را شبیه به گل آفتابگردان درآورید. 

حلقه گل میوه کاج با روبان ساتن  این حلقه گل کاجی کاملا برای قرار دادن روی شومینه مناسب است.این حلقه گل را می توانید با روبانی هماهنگ با دکوراسیون منزلتان و یا  برای جشن های مختلف تزئین نمود.